Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store

Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store

Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store
Zbigniew Kowal
18.07.2014 08:24, aktualizacja: 18.07.2014 10:24

Walka z terroryzmem to w chwili obecnej temat numer jeden w prasie oraz mediach społecznościowych. Do dyskusji zdaje się włączać również studio Gun, które akurat teraz postanowiło zaoferować Breach & Clear za darmo do pobrania. Jeżeli macie ochotę dokopać terrorystom, to warto zainteresować się najnowszą promocją z App Store.

Dobrych strategii turowych nie ma w sklepie Apple’a zbyt wiele. Na szczęście jest kilka produkcji godnych uwagi. Za produkcję Breach & Clear odpowiada nie kto inny jak Robert Bowling. Tego pana powinniście kojarzyć z serią Call of Duty. Tytuł gry nie jest przypadkowy, bowiem jest to taktyczna nazwa na „czyszczenie” pokoi przez militarne jednostki.

Obraz

Akcja gry nawiązuje zatem do tytułu. Gracz przejmuje kontrolę nad niewielkim, czteroosobowym oddziałem składającym się z różnych jednostek. Rekrutować załogę możemy spośród U.S. Navy SEALS, U.S. Army Special Forces, U.S. Army Rangers oraz kanadyjskich Joint Task Force 2. Dobrana przez nas ekipa bierze udział w szeregu misji w których wiele pomieszczeń będzie wymagało wyczyszczenia z terrorystów.

Od strony technicznej Breach & Clear przypomina nieco gry z serii Tom Clancy’s Rainbow Six. Przed każdą misją musimy wyposażyć naszych żołnierzy w odpowiedni sprzęt zakupując nowe zabawki w sklepiku lub modyfikując dostępne modele według własnego uznania. Następnie planujemy atak na poszczególne pomieszczenia, wydając listę komend dla każdego żołnierza. Konstrukcje misji mają taktyczny wymiar i wymagają od graczy spor wyobraźni.

Breach & Clear Launch Trailer

Warto dodać, że aspekt z modyfikowaniem broni oraz elementów uzbrojenia został potraktowany bardzo poważnie. Producent udostępnia mnóstwo części za pomocą których możemy poprawiać parametry pukawek. Gra po raz pierwszy jest dostępna do pobrania za darmo, warto zatem skorzystać z tak ciekawej promocji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)