Brekkie - nowa aplikacja mobilna spod znaku Salto

Brekkie - nowa aplikacja mobilna spod znaku Salto

Brekkie - nowa aplikacja mobilna spod znaku Salto
Zbyszek Kowal
21.06.2012 08:00, aktualizacja: 21.06.2012 10:00

Na rynku aplikacji mobilnych pojawiła się propozycja skierowana do marketerów oraz osób zainteresowanych reklamą, marketingiem lub designem.

Brekkie, aplikacja autorstwa firmy Salto, wchodzącej w skład agencji kreatywnej GONG, to narzędzie, które każdego dnia dostarcza starannie wyselekcjonowane newsy w formie jednego artykułu, zdjęcia, wideo i cytatu lub liczby dnia.

To nie przypadek, że Brekkie oznacza po angielsku śniadanko. Chcieliśmy stworzyliśmy aplikację, która zamiast zalewać użytkownika kolejnym strumieniem informacji, raz dziennie dostarcza starannie wyselekcjonowane treści w kompaktowej, łatwej do przyswojenia i przetrawienia formie - tłumaczy Bartek Gołębiowski, dyrektor kreatywny Salto.

Salto zamierza rozwijać autorską platformę publikacji treści, na której zbudowane zostało Brekkie i tworzyć oparte na niej indywidualne aplikacje dla klientów. W planach jest dalszy rozwój funkcjonalności aplikacji, w tym wersja dla iPhone'a oraz przeniesienie aplikacji do kategorii Newsstand.

Aplikacja obecna jest w Appstore od kilku tygodni i w krótkim czasie zdobyła lojalną grupę użytkowników, powracających codziennie do porcji unikalnych newsów. O zaletach Brekkie możecie przekonać się sami, pobierając aplikację za darmo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)