Broken Sword za darmo!

Strona głównaBroken Sword za darmo!
02.01.2011 15:33
Broken Sword iPhone
Broken Sword iPhone
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Nowy Rok przyniósł kilka ciekawych promocji w App Store. Pośród dziesiątków mniej lub bardziej sensownych tytułów znalazł się również Broken Sword, którego można pobrać za darmo. Takiej okazji nie możecie przegapić!

Broken Sword to jedna z najlepszych serii gier przygodowych w branży elektronicznej rozrywki. Stworzone przez Revolution Software przygody George’a Stobbarta oraz Nicole Collard na stałe wpisały się w historię branży. Od kilku miesięcy producenci próbują również przekonać użytkowników iPhone'ów do gry typu point-and-click (ang. wskaż i kliknij). Dodajmy, że skutecznie.

Najnowszym chwytem marketingowym jest podarowanie za darmo Broken Sword: The Director's Cut zarówno w wersji na iPada, jak i iPhone’a. Nikt nie wie, dlaczego twórcy zdecydowali się na ten krok. Nie wiadomo również, jak długo potrwa promocja. Sugeruję więc, abyście jak najszybciej udali się do App Store i pobrali swój egzemplarz.

Warto również nadmienić, że The Director's Cut zawiera dodatkowe elementy fabularne. Wersja reżyserska wzbogacona została również o nowe animacje oraz kontekstowy system pomocy. Czy trzeba lepszej zachęty?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)