Bukmacher online w smartfonie i na tablecie, czyli słów kilka o aplikacjach bukmacherskich

Bukmacher online w smartfonie i na tablecie, czyli słów kilka o aplikacjach bukmacherskich

Bukmacher online w smartfonie i na tablecie, czyli słów kilka o aplikacjach bukmacherskich
Materiał sponsorowany
30.07.2018 16:04, aktualizacja: 30.07.2018 18:04

Bukmacherzy umożliwiają wnoszenie zakładów na różne sposoby, w tym również przez Internet. Informujemy, który bukmacher online przygotował specjalną aplikację na urządzenia mobilne.

Zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne, jednak mogą oferować je wyłącznie bukmacherzy, którzy uzyskali zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Firm takich jest już całkiem dużo i prawdopodobnie ich liczba będzie nadal rosnąć. Na tę chwilę istnieje w Polsce 9 legalnych bukmacherów, którzy mogą przyjmować zakłady przez Internet, a także 10 bukmacherów (w większości są to te same firmy), którzy mogą przyjmować zakłady w swoich punktach naziemnych. Skupmy się jednak na bukmacherach online, a więc firmach świadczących usługi przez Internet. Prawie każdy legalny bukmacher online oferuje możliwość wnoszenia zakładów nie tylko za pośrednictwem przeglądarki internetowej na laptopie/komputerze, ale również z wykorzystaniem specjalnej aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne, jak np. smartfon czy tablet. Przygotowane przez bukmacherów aplikacje dostępne są na najbardziej popularne systemy mobilne (Android oraz iOS).

STS (legalny bukmacher online, nr zezwolenia: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, nazwa spółki: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.).

STS – bukmacher online, który dominuje na polskim rynku zakładów bukmacherskich, przygotował specjalną aplikację, która dostępna jest na dwa najbardziej popularne systemy mobilne, a więc Androida oraz iOS. Aplikacja przygotowana przez tego bukmachera posiada wiele przydatnych dla gracza funkcji, jak np.: możliwość wykonywania wpłat i wypłat, dostęp do rozbudowanych statystyk sportowych, możliwość oglądania transmisji sportowych, powiadomienia o statusie kuponów i spotkań, które dostępne są na ekranie smartfona, logowanie za pomocą odcisku palca, czat i wiele innych.

Aby zainstalować aplikację na systemie Android należy pobrać ją z oficjalnej strony bukmachera, a następnie włączyć możliwość instalacji na urządzeniu aplikacji z innych źródeł niż oficjalny sklep Google Play i zainstalować aplikację. Aplikacja nie jest dostępna bezpośrednio poprzez sklep Google Play i nie można jej stamtąd pobrać, ponieważ Google nie zezwala na umieszczanie aplikacji bukmacherskich w swoim sklepie.

W przypadku systemu iOS instalacja jest jeszcze łatwiejsza, ponieważ aplikacja dostępna jest w App Store, a więc wystarczy ją pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu.

Fortuna (legalny bukmacher online, nr zezwolenia: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, nazwa spółki: FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.).

Fortuna – jeden z bardziej znanych bukmacherów online również udostępnia możliwość wnoszenia zakładów na urządzeniach mobilnych z wykorzystaniem specjalnej aplikacji. Bukmacher przygotował aplikację, którą zainstalować można zarówno na systemach Android jak i iOS. Aplikacja posiada wiele funkcji, które mogą okazać się przydatne w trakcie korzystania z usług bukmachera. Aby zainstalować aplikację na systemie Android (wymagana wersja 4.1 lub wyższa), należy pobrać ją bezpośrednio z oficjalnej strony bukmachera, a następnie zainstalować na urządzeniu (aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play). W przypadku korzystania z urządzeń firmy Apple sytuacja jest prostsza, ponieważ aplikację można zainstalować bezpośrednio z oficjalnego sklepu App Store. Osoby posiadające w swoich urządzeniach inne systemy, jak np. Windows Phone lub nie przepadające za korzystaniem z aplikacji, mogą po prostu w przeglądarce internetowej na swoim urządzeniu mobilnym wpisać adres strony bukmachera, a powinna się ona dostosować automatycznie do wersji mobilnej.

Analogicznie sytuacja wygląda również w przypadku innych legalnych bukmacherów online, którzy udostępniają aplikację mobilną:

  • Totolotek (legalny bukmacher online, nr zezwolenia: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485, nazwa spółki: TOTOLOTEK S.A.),
  • Milenium (legalny bukmacher online, nr zezwolenia: SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599, nazwa spółki: Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.),
  • Forbet (legalny bukmacher online, nr zezwolenia: PS4.6831.10.2016, nazwa spółki: forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.).

LV Bet (legalny bukmacher online, nr zezwolenia: PS4.6831.9.2016.EQK, nazwa spółki: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.).

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku bukmachera LV Bet, ponieważ jak na razie udostępnia on wyłącznie aplikację na system Android (wersja min. 5), którą oczywiście należy zainstalować po pobraniu ze strony bukmachera (nie jest dostępna w sklepie Google Play). Bukmacher LV Bet nie oferuje natomiast aktualnie aplikacji na system iOS, co prawdopodobnie powinno niedługo się zmienić.

Pozostali legalni bukmacherzy online nie posiadają obecnie aplikacji mobilnej, ale z ich oferty można oczywiście korzystać również na smartfonie lub tablecie, wykorzystując zwykłą przeglądarkę internetową, która zainstalowana jest na urządzeniu.

Ważne: zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne i można obstawiać przez Internet, ale wyłącznie w firmach, które uzyskały zezwolenie Ministerstwa Finansów. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów zagrożone jest natomiast bardzo wysokimi karami finansowymi. Obstawianie zakładów bukmacherskich, nawet gdy są one legalne, grozi uzależnieniem, dlatego warto zachować umiar w grze i grać odpowiedzialnie. Z oferty bukmacherów mogą oczywiście korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)