Burn The Rope: Worlds za darmo w Android Markecie – codziennie nowe plansze!

Burn The Rope: Worlds za darmo w Android Markecie – codziennie nowe plansze!
Zbyszek Kowal

09.11.2011 18:05, aktual.: 09.11.2011 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli graliście w Burn The Rope, to z pewnością ucieszy Was ta wiadomość - w sklepie Google’a pojawił się sequel tej wspaniałej gry. Najważniejsze, że odsłona Worlds jest dostępna za darmo, a twórcy zapowiadają codzienną aktualizację o nowe plansze!

Coraz więcej producentów dochodzi do wniosku, że wydawanie płatnych gier na Androida nie przynosi kokosów. W zamian wolą zaoferować produkt za darmo, ciesząc się z popularności marki oraz czerpiąc zyski z reklam. Nie inaczej jest w przypadku Burn The Rope: Worlds.

Zasady gry są proste. Trzeba spalić jak najwięcej sznurka na planszy, obracając telefon w odpowiedni sposób, aby podtrzymywać płomień. Po linach chodzą różnego rodzaju robaczki, które pomagają lub przeszkadzają w zaliczaniu kolejnych plansz.

Nowa odsłona chociaż mechaniką gry nie różni się od części pierwszej, to w kwestii dodatków oraz nowych trybów jest znacznie ciekawsza. Całość wzbogacono o nowe światy (Jungle, Mechanical, Fantasy oraz Space), jak również tryb Endless, który do złudzenia przypomina klasycznego snake’a.

Twórcy zapowiedzieli również dodawanie jednej nowej planszy każdego dnia. Jeżeli zatem pokonacie 100 plansz dość szybko, to możecie być pewni, że codziennie będzie czekać na Was nowe wyzwanie. Sugeruję zatem udać się do Android Marketu i pobrać grę na Wasze urządzenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)