Burnout CRASH pojawił się w App Store

Burnout CRASH pojawił się w App Store
Zbyszek Kowal

15.04.2012 07:18, aktual.: 15.04.2012 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seria gier wyścigowych Burnout od Criterion Games w Polsce cieszyła się dość dużą popularnością. Dlatego też z uwagą przyglądałem się premierze wersji CRASH w polskim App Store. Wygląda na to, że nawet sam David Hasselhoff nie był wstanie przekonać graczy do zakupu.

Wydawać by się mogło, że wpompowane w kampanię promocyjną pieniądze oraz uznana w świecie graczy marka powinny zadziałać niemal tak samo dobrze jak to miało miejsce w przypadku Maxa Payne’a. Gra sprzedaje się dobrze, ale nie wdrapała się jeszcze na pierwsze miejsce w App Store.

Na Starym Kontynencie gra została przyjęta dość ciepło, osiągając zazwyczaj Top 20 w wielu europejskich krajach. Surowo natomiast o Burnout CRASH wypowiadają się amerykanie. Średnia przyznawanych ocen to 3.0. Jak widać, magia Davida Hasselhoffa działa już tylko w Europie.

Burnout CRASH zawiera trzy tryby rozgrywki oraz 18 skrzyżowań. W grze znajdują się samochody sterowane przez sztuczną inteligencję. Gra ocenia zderzenia pojazdu gracza i ocenia poziom zniszczeń za co gracz otrzymuje punkty. Jak to powiedział David, prawdziwy „Master of Disaster”.

Być może jednak, za słabszym wynikiem popularnej gry nie stoi jakość jej wykonania, a sama cena która w chwili obecnej wynosi 3,99 euro. Warto rozważyć wszystkie za i przeciw zanim zdecydujecie się na zakup.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)