BZ WBK: sprzęt Apple za doładowania

BZ WBK: sprzęt Apple za doładowania

apple od bzwbk
apple od bzwbk
Kira Czarczyńska
28.12.2009 07:00, aktualizacja: 28.12.2009 08:00

Korzystasz z oferty pre-paid i regularnie doładowujesz swoje konto? Bank Zachodni WBK proponuje, żebyś robił to za jego pośrednictwem. I ma konkretny argument: nagrody w postaci urządzeń marki Apple.

Warunkiem jest doładowanie swojego konta w odpowiednim czasie - i odpowiednią kwotą. Trzeba też rzecz jasna mieć nieco szczęścia.

Warunkiem jest doładowanie swojego konta w odpowiednim czasie - i odpowiednią kwotą. Trzeba też rzecz jasna mieć nieco szczęścia.

O nagrody można starać się w terminie od 23 grudnia 2009 do 28 lutego 2010. W tym czasie należy doładować swoje konto pre-paid na kwotę co najmniej 50 złotych, a następnie zgłosić tą transakcję bankowi. Służy do tego zamieszczony na stronie TuDoladuj.pl formularz.

Zgłosić można więcej niż jedną transakcję. Warunkiem koniecznym do zaliczenia przesłanego formularza jest rozliczenie tej transakcji przez bank maksymalnie do 1 marca 2010 roku.

Nagrody są bardzo interesujące.

Pięciuset pierwszych uczestników, którzy spełnią warunki promocji, otrzyma kartę internetową pre-paid Banku Zachodniego WBK. Pozwala ona nie tylko na dokonywanie transakcji online, ale również daje posiadaczowi dostęp do zniżek w sklepach internetowych współpracujących z BZ WBK. Lista tych e-sklepów jest całkiem długa - można ją przejrzeć na stronie WystarczySiec.pl.

Znacznie ciekawsze są jednak nagrody dodatkowe. Otrzymają je te osoby, które dokonają doładowań na największą łączną kwotę. Te nagrody to urządzenia firmy Apple:

  • za najwyższą kwotę doładowań - komputer iMac 21,5” Intel Core 2 Duo
  • za drugą w kolejności kwotę - laptop Apple MacBook 13,3” Intel
  • dla kolejnych 50 uczestników - 50 sztuk Apple iPod Touch 8GB

Szczegóły dotyczące sposobu doładowywania kont pre-paid za pośrednictwem serwisu transakcyjnego BZWBK24 znaleźć można w specjalnym poradniku przygotowanym przez bank - do ściągnięcia w postaci pliku PFD.

Źródło: BZ WBK

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)