Calistix Personal Trainer do pobrania za daramo z App Store

Calistix Personal Trainer do pobrania za daramo z App Store
09.11.2014 15:02
Calistix Personal Trainer do pobrania za daramo z App Store
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Mam doskonałe wieści dla miłośników wysiłku fizycznego lub tych którzy chcą zgubić nieco zbędnych kilogramów. Jedna z ciekawszych aplikacji fitness jest teraz dostępna do pobrania za darmo. Co ciekawe, program Nico Friedricha dość kompleksowo podchodzi do tematu ćwiczeń oraz spalania kalorii.

Calistix Personal Trainer oferuje ponad 200 ćwiczeń, które pozwolą Wam wypracować wymarzoną sylwetkę. Oczywiście aplikacja nie zrobi niczego za nas, ale w prosty i przejrzysty sposób prezentuje ćwiczenia które musimy powtarzać. Program komunikuje się z użytkownikiem (tekst oraz lektor) w języku angielskim, ale nie jest to zbyt dużą przeszkodą. Każde zadanie opatrzone jest bowiem odpowiednią animacją.

412088459810046886

Tuż po uruchomieniu aplikacji musimy określić naszą płeć oraz wpisać imię użytkownika. Następnie wybieramy rodzaj (rozgrzewka lub wybrane partie ciała) oraz długość treningu. Po każdym wykonanym ćwiczeniu informujemy program ile powtórzeń udało się nam wykonać. Określamy także poziom trudności poszczególnych zadań. Osiągane wyniki można później publikować na Facebooku lub przeglądać je prywatnie w formie wykresów lub statystyk.

Całość uzupełniona została o prosty lecz ważny kalkulator masy ciała. Podajemy swoją wagę, wzrost, wiek oraz płeć w zamian otrzymując współczynnik BMI (Body Mass index). Warto sprawdzić czy nasz współczynnik jest poprawny. Co ważne, podczas ćwiczeń możemy zdać się tylko na głos lektora (zdecydowanie motywujący) lub słuchać ulubionej muzyki z własnej biblioteki zgromadzonej na urządzeniu.

412088459810243494

W App Store po wpisaniu Calistix Personal Trainer znajdziecie kilka różnych aplikacji. Twórcy postanowili bowiem rozdzielić wersję dla iPhone’a od tej dla iPada. W sklepie Apple’a znajdują się również darmowe wersje z różnymi ograniczeniami. Wy jednak możecie pobrać wersje Premium bez opłat korzystając z chwilowej promocji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)