Całkowicie darmowy Internet Manty - z tabletem lub ze smartfonem

Całkowicie darmowy Internet Manty - z tabletem lub ze smartfonem

Darmowy internet z tabletem - Manta Multimedia (fot.: Manta Multimedia)
Darmowy internet z tabletem - Manta Multimedia (fot.: Manta Multimedia)
Kira Czarczyńska
12.02.2012 14:00, aktualizacja: 12.02.2012 15:00

Aero2 dostarcza już darmowy Internet, choć dostęp do niego nie jest łatwy. We FreeM za dostęp do Sieci płacimy jedynie - a może "aż" - oglądaniem reklam. Nowa oferta Manta Multimedia ma jednak szansę przebić dotychczasowe. Będzie dostępna praktycznie dla każdego klienta i pozwoli nie tylko cieszyć się darmowym Internetem, ale też korzystać z niego wszędzie. Jak?

Na czym polega innowacyjność oferty Manta Multimedia?

Już wiosną 2012 roku pojawi się nowa usługa - Manta Mobile. Każdy, kto z niej skorzysta, zyska dostęp do Internetu mobilnego:

  • zupełnie za darmowo, bez abonamentu i opłat za transfer,
  • prędkość: 3,6 Mbps,
  • opierającym się na infrastrukturze Polkomtela, a więc mającym w zasięgu ponad 95% powierzchni kraju.

Interesująca jest też rozszerzona propozycja - zakup tabletu z kartą SIM pozwalającą na darmowe korzystanie z Internetu. Tablety firmy Manta kosztują zdecydowanie mniej niż tablety w średniej cenie rynkowej. Można kupić je już za 300 zł, a żaden nie kosztuje więcej niż 1000 zł.

W ramach nowej propozycji firmy karta SIM zapewniająca możliwość korzystania z mobilnego Internetu bez opłat, dodawana będzie do modeli tabletów kosztujących od 500 zł do 1000 zł. Dzięki temu dostęp uzyskają nawet te osoby, których nie stać na wydawanie kroci na komputer stacjonarny czy na laptopa.

Gdzie jest haczyk?

Rachunków rzeczywiście nie będzie, podobnie jak opłaty aktywacyjnej, ale za to przewidziano czasowe limity korzystania z usługi i dzienne limity transferu. Jakie konkretnie, dowiemy się zapewne całkiem niedługo. Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia, powiedział:

W Polsce już nie raz prezentowano plany wprowadzenia Internetu ‘pod strzechy’. [...] Tak powstała koncepcja taniego tabletu w cenie od 500-1000 zł z darmowym dostępem do Internetu. To zestaw, na który będzie stać każdego Polaka! Dostęp do Internetu zapewni sygnał telefonii komórkowej, który pokrywa ponad 95% powierzchni kraju. A wszystko to w poręcznym, wydajnym, przenośnym tablecie! Brzmi jak marzenie? Już wiosną stanie się rzeczywistością – pierwsze tablety z darmowym Internetem trafią do sprzedaży.

Tablety oferowane w ramach tej propozycji będą mieć wbudowane modemy 3G, co pozwoli na pełniejsze wykorzystanie ich możliwości. Z otrzymanej karty SIM będzie można także wykonywać tanie połączenia - jak zapewnia Manta Multimedia, "o 2 grosze tańsze od najtańszego".

Zapowiada się ciekawie, z niecierpliwością czekam na wprowadzenie oferty na rynek.

Źródło: Telix • Manta Multimedia

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)