Całkowicie odświeżony Google+ 2.0 dla iOS

Całkowicie odświeżony Google+ 2.0 dla iOS

fot. iTunes Store
fot. iTunes Store
Krystian Bezdzietny
10.05.2012 07:10, aktualizacja: 10.05.2012 09:10

Google się zmienia, zwłaszcza jeżeli chodzi o wizualne doznania płynące z używania usług koncernu. Jeżeli jesteście użytkownikami Google+, to pewnie zauważyliście znaczne modyfikacje wyglądu serwisu wprowadzone kilka tygodni temu. Dziś, po zmianie strony Google+, przychodzi pora na odświeżenie mobilnych klientów tego serwisu.

Jak poinformował na blogu Google'a przedstawiciel koncernu, w App Store pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Google+ do wersji 2.0, która wnosi wiele unowocześnień związanych przede wszystkim z wyglądem.

Ostre zdjęcia i wideo są świetne. Ale wiecie, co jest naprawdę cool? Zawartość tak imponująca, że aż zmieniająca urządzenie w karuzelę ważnych wspomnień czy powalających informacji. To właśnie chcemy osiągnąć wraz z naszym nowym Google+ i dzisiejsze wydanie trochę nas przybliża do tego celu:

publikujesz zdjęcie, artykuł czy tekst - my sprawiamy, że to świetnie wygląda;

zwiększamy wyraźność czcionek, zwiększamy zdjęcia profilowe i sprawiamy, że home screen aplikacji jest bardziej przyjazny;

ułatwiamy przeglądanie Strumienia, przy okazji upiększając go gradientami, nakładkami czy innymi wizualnymi efektami.

Wygląd jednak to nie wszystko - potrzebujesz także aplikacji, która jest szybka i płynna. Nawet prosty gest przewijania może wywołać kupę radości. Dlatego wydając dzisiejszą aktualizację, na uwadze mamy także zabawę i wydajność.

Nowa odsłona Google+ dla iOS dostępna jest już za darmo w App Store. Na blogu Google'a pojawiła się informacja, że bliźniacza wersja aplikacji dla Androida jest przygotowywana.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)