CallLock i automatyczne blokowanie iPhone?a po odebraniu połączenia

Strona głównaCallLock i automatyczne blokowanie iPhone?a po odebraniu połączenia
03.12.2010 15:41
callllock
callllock
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Na pokładach telefonów z iOS po odebraniu połączenia iPhone zaprezentuje nam dość charakterystyczny ekran, na którym mamy do dyspozycji kilka opcji, takich jak przełączenie rozmówcy na głośnik, wyświetlenie klawiatury itp. Czasami może być to niewygodne, ponieważ można przypadkowo policzkiem aktywować jakąś funkcję. Aby nas przed tym ustrzec, powstała aplikacja CallLock.

Aplikacja działa w dwóch trybach: manualnym oraz automatycznym. W przypadku tego pierwszego jeśli podczas rozmowy wciśniemy przycisk Power (normalnie kończący połączenie), iPhone zostanie zwyczajnie zablokowany, a połączenie będzie nadal trwać. Drugi tryb, automatyczny, działa w ten sposób, że od razu po zainicjowaniu połączenia aplikacja CallLock zablokuje urządzenie.

Tuż po zainstalowaniu programu CallLock będzie domyślnie aktywny w trybie manualnym. Aby to zmienić, należy wejść w Ustawienia i określić dogodną dla nas opcję. Aplikacja idealna dla właścicieli iPhone'a 4, którzy wciąż borykają się z problemem niesprawnego czujnika zbliżenia.

Aplikacja CallLock dostępna jest w Cydia Store i trzeba za nią zapłacić 0,99 dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)