Cards - nowa aplikacja Apple'a

Cards - nowa aplikacja Apple'a

fot. ThisIsMynext
fot. ThisIsMynext
Krystian Bezdzietny
05.10.2011 12:00, aktualizacja: 05.10.2011 14:00

Jednym z kluczowych punktów konferencji Let's talk iPhone była aplikacja Cards, która już niebawem będzie dostępna dla każdego użytkownika iOS. Jeżeli ktoś nie śledził wczorajszej imprezy, to podpowiem, że zadaniem Cards jest tworzenie pocztówek w iPhonie i wysyłanie ich zwykłą pocztą.

Apple szczerze wierzy, że tradycja wysyłania kartek na różne okazje nie umarła i chce pomóc ją podtrzymać. Po to właśnie powstał program Cards, oferujący aż 21 różnych szablonów pocztówek (w przyszłości ta liczba zostanie zwiększona). Można na nich napisać dowolny tekst, a następnie wysłać je pocztą.

Sama aplikacja będzie dostępna całkowicie za darmo, ale trzeba będzie zapłacić za wydrukowanie i wysłanie kartki. Koszt tej przyjemności to 2,99 dolara, pod warunkiem że pocztówka zostanie stworzona na terenie Stanów i wysyłana do odbiorcy w tym kraju. Jeżeli ktoś postanowi wysłać ją za granicę, to koszt tej zabawy wynosi tylko 4,99 dolara. Przesyłkami będzie rozporządzać U.S. Postal Service.

Aplikacja pojawi się w App Storze już 12 października i będzie domyślnie zainstalowana w iPhonie 4S. Ciekawe, czy pomysł Apple'a się przyjmie.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)