Carrefour i Glovo łączą siły. Zakupy zrobisz bez wychodzenia z domu

Carrefour i Glovo łączą siły. Zakupy zrobisz bez wychodzenia z domu

Carrefour i Glovo łączą siły. Zakupy zrobisz bez wychodzenia z domu
Miron Nurski
08.04.2020 17:09, aktualizacja: 08.04.2020 19:09

Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, a zakupy z Carrefoura mają zostać dostarczone w mniej niż godzinę. Nowa usługa działa już w 7 polskich miastach.

Co prawda wyjście do sklepu po zakupy wciąż jest legalne, ale mimo wszystko z uwagi na pandemię koronawirusa zalecane jest ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi tak bardzo jak to tylko możliwe. Nic więc dziwnego, że rosnącą popularnością cieszą się usługi dostarczania produktów na życzenie. Glovo właśnie rozszerza zakres swoich usług.

Glovo nawiązuje współpracę z Carrefour Express. Zakupy zrobisz przez aplikację

Z poziomu aplikacji można przebierać w katalogu przeszło 800 produktów z oferty Carrefour Express.

Twórcy Glovo zapewniają, że podczas kompletowania i dostarczania zamówienia zachowywane są wysokie standardy ostrożności i higieny. Można też skorzystać z opcji dostawy bezkontaktowej; kurier zostawia zakupy we wskazanym miejscu, np. pod drzwiami. Cały proces ma zająć mniej niż godzinę.

Obraz

Promocyjny koszt dostarczenia zamówienia to 6,99 zł. Nowi klienci mają jednak miesiąc, by skorzystać z jednej darmowej dostawy. Maksymalna waga pojedynczego zamówienia to 9 kg.

Na razie zakupy w Carrefour Express przez Glovo można zrobić w 7 polskich miastach

Te miasta to Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków i Katowice.

Lista miast jest więc szersza od tej, w ramach której funkcjonują dostawy ze sklepu Carrefour.pl. Dla mieszkańców Gdańska, Gdyni, Poznania i Wrocławia to pierwsza oficjalna opcja na odbiór zakupów z tej sieci bez wychodzenia z domu.

Współpraca Glovo i Carrefour ma charakter globalny. Polska jest piątym krajem, w którym wystartowała usługa składania zamówień z poziomu aplikacji. Oprócz tego Glovo pozwala także na zamawianie zakupów m.in. z Biedronki, Żabki oraz Stokrotki.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)