Carrefour Mova - daje bonusy i w końcu ma internet

Carrefour Mova - daje bonusy i w końcu ma internet09.05.2010 10:00
Carrefour Mova - daje bonusy i w końcu ma internet
Kira Czarczyńska

Dwie ciekawostki w ofercie sieci wirtualnej Carrefour Mova. Wraca specjalna oferta "Minuty za zakupy" zmieniona w taki sposób, że klient praktycznie nie musi już wydawać pieniędzy na utrzymanie i korzystanie z telefonu. Pojawił się też dostęp do Internetu, którego dotąd w Mova nie było w ogóle.

Minuty za zakupy

Minuty za zakupy nie są nowością w ofercie Carrefour Mova. Cieszyły się jednak na tyle dużym zainteresowaniem klientów, że sieć zdecydowała się na przywrócenie tej promocji. Na dodatek z bardzo istotną różnicą: Minuty za zakupy przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń.

Dzięki temu, Klient robiący zakupy w supermarketach Carrefour właściwie nie musi doładowywać konta, ponieważ otrzymuje minuty na rozmowy (do Mova i innych sieci Era, Plus, Orange, TP S.A.), które dodatkowo przedłużają jego ważność, za sam fakt robienia zakupów w marketach sieci.

Dodatkową nowością jest to, że osoby korzystające z programu Rodziynka i będące jednocześnie użytkownikami Carrefour Mova - mogą teraz wymieniać punkty z kart Rodziynka na minuty.

Internet w sieci Mova

Cóż, oferta w tym przypadku nie jest może jakaś szczególnie korzystna, ale trzeba jednak wziąć pod uwagę, że dotąd użytkownicy Mova w ogóle nie mogli z Internetu korzystać.

Wprowadzono dostęp taryfikowany stałą kwotą - 5 gr za każde 50 kB

Wychodzi niestety dość drogo, bo 1 zł za każdy megabajt. Nie ma też żadnej formy pakietów internetowych, które pozwalają u większości operatorów na zdecydowane zmniejszenie kosztów korzystania z sieci. Zawsze to jednak jakiś początek i możliwe, że jeśli klienci będą usługą zainteresowani, tu także doczekają się atrakcyjniejszej oferty.

Źródło: Carrefour Mova

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)