Cell-PAK - 3G i Wi-Fi zawsze i wszędzie

Cell-PAK - 3G i Wi-Fi zawsze i wszędzie04.05.2009 08:00
cell-pak
cell-pak
Karolina Adamus

Sieć znowu padła? Nie ma internetu? A może zbliża się ogromny huragan i chcecie zabezpieczyć się na wypadek padniętej komunikacji bezprzewodowej? Co powiecie na super wytrzymały hot spot w walizce?

Cell-PAK 3G + Wi-Fi HotSpot jest dokładnie tym co sugeruje nazwa - rozwiązaniem pozwalającym na skorzystanie z komunikacji bezprzewodowej 3G i lokalnego WLAN (802.11 a/b/g Wi-Fi) bez konieczności wyszukiwania najbliższej oferty.

Producent tej walizeczki, firma Proxicast, zadbał o to by była ona odporna na wszelkie ewentualności. Obudowa jest wodo- i wstrząsoodporna. Urządzenie posiada własne zasilanie pozwalające na 12 godzin pracy (ładowanie - 3 godziny). Całość jest przystosowana do temperatur od -30 do 60 stopni Celsjusza.

cell-pak-2
cell-pak-2

Pełne specyfikacje znajdziecie na oficjalnej stronie producenta. Oczywiście nie spodziewajcie się by urządzenie zaskoczyło Was niską ceną. Dostępne są dwie wersje, bez i z routerem 3G. Kosztują kolejno 699 i 1295 dolarów.

Aha! Warto wiedzieć, że katastrofa ekologiczna czy inna tragedia wcale nie muszą być wyznacznikiem mody. Dlatego dostępne są też inne wersje kolorystyczne.

cell-pak-3
cell-pak-3

Źródło: proxicast

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)