CES 2010: nie zobaczymy nowych telefonów Samsunga?

CES 2010: nie zobaczymy nowych telefonów Samsunga?

samsung-logo-3d
samsung-logo-3d
Katarzyna Pura
01.01.2010 17:00, aktualizacja: 01.01.2010 18:00

Zawsze im bliżej wszelkich targów, tym więcej pojawia się spekulacji na temat tego, co się tam może wydarzyć, a co nie. Tak też jest w przypadku zbliżających się Consumer Electronics Show 2010. Najnowsze wiadomości pochodzące z (rzekomo) wiarygodnego źródła donoszą, że w Las Vegas nie zobaczymy żadnego nowego telefonu Samsunga.

Każde targi obfitują w wiele nowości. Na daną chwilę wiemy już, iż na CES powinniśmy zobaczyć między innymi dwa nowe smartfony Motoroli oraz LG Pradę III. Spodziewać byśmy się mogli, że podczas tego wydarzenia poznamy także jakieś niezapowiedziane do tej pory telefony Samsunga. Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak nie będzie.

Tajemnicze źródło podało, że na CES będziemy mieli okazję zobaczyć sprzęt elektroniczny tego producenta - ale przede wszystkim telewizory. Stwierdził także, że Samsung nie ma w planach prezentacji jakiegokolwiek nowego telefonu komórkowego. Szkoda, może na MWC 2010 doczekamy się świeżego sprzętu.

Zwróćcie uwagę jeszcze na jeden szczegół. Konferencja prasowa koncernu podczas CES ma się odbywać o godzinie 7:30. Pomyślcie sami, o tej porze miałaby mieć miejsce premiera jakichś nowych telefonów? Mało prawdopodobne.

Dobrze, że CES nie są jedynymi targami w ciągu roku. Przypomnijmy, że wydarzenie to będzie miało miejsce w Las Vegas w dniach 7-10 stycznia bieżącego roku.

Źródło: MobileCrunch

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)