CES 2015: LG G Flex 2 - pierwsze wideopreznetacje

CES 2015: LG G Flex 2 - pierwsze wideopreznetacje

CES 2015: LG G Flex 2 - pierwsze wideopreznetacje
Jan Blinstrub
05.01.2015 18:58, aktualizacja: 05.01.2015 19:58

Świeżo zaprezentowany LG G Flex 2 przewinął się już przez ręce kilku redakcji. Zobaczcie co myślą o tym urządzeniu dziennikarze i blogerzy, którzy są na targach CES.

Vladowi z The Verge nowy Flex przypadł do gustu. Zwrócił uwagę na szybką pracę urządzenia (jak bardzo brakuje tego LG G3!), dużą odporność oraz niezły aparat.

LG G Flex 2 hands-on preview — CES 2015

Na filmie przygotowanym przez Phone Arena zobaczycie dokładnie obie wersje kolorystyczne i będziecie mogli zajrzeć pod pokrywę baterii.

LG G Flex 2 hands-on

Android Authority zwraca uwagę na ekran, który w ich przekonaniu jest bardzo dobry. Josh sprawdził też, czy samoregenerująca się powłoka na pokrywie baterii poradzi sobie z rysami zrobionymi kluczami. Zgadliście - nie poradziła sobie.

LG G Flex 2 First Look!

A jak wygląda G Flex 2 w porównaniu do Galaxy Note Edge? Zobaczycie to na drugim filmie przygotowanym przez Android Authority.

LG G Flex 2 vs Samsung Galaxy Note Edge - Quick Look

Joanna z Wall Street Jurnal sprawdziła, czy na Flexie 2 można usiąść. Zwróciła też uwagę, że LG usunęło wszystkie wady poprzednika.

LG G Flex 2 First Look

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście poprawione zostały wszystkie wady pierwszego Flexa. Zdaje się, że nie jest to już model eksperymentalny, a - po prostu - nietypowy, high-endowy sprzęt, który ma przełożyć się na wymierne zyski. O ile jednak właściwości pierwszego Flexa były świeże i zaskakujące, o tyle dwójka nie budzi większych emocji. Trudno też nie zauważyć, że Samsung w bardziej pomysłowy sposób wykorzystał zakrzywiony ekran.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)