Charlie Bit Me! na iPhonie

Strona głównaCharlie Bit Me! na iPhonie
07.11.2010 09:10
Charlie Bit Me!
Charlie Bit Me!
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Jednym z hitów YouTube’a jest filmik pod tytułem "Charlie bit my finger – again!" - blisko 250 milionów wyświetleń mówi samo za siebie. Lepiej prezentują się tylko teledyski Justina Bibera oraz Lady Gagi. Jak się okazuje, w App Store pojawiła się również specjalna aplikacja dla Charliego.

Aplikacja jest dostępna w App Store od stycznia tego roku, ale dopiero kilka dni temu doczekała się wersji pro, która pozbawiona jest reklam i zapowiada możliwość nagrywania własnych mixów z wykorzystaniem dźwięków z wspomnianego filmiku.

Aplikacje tego typu to fenomen. Darmowa wersja Charlie Bit Me! pojawiła się swego czasu w najlepszej dziesiątce aplikacji w amerykańskim App Store. Teraz wersja pro, za którą trzeba zapłacić jednego dolara, spróbuje powtórzyć sukces wersji lite.

Zasadniczo program spełnia dwie role. Po pierwsze, jest szybkim linkiem do filmiku na YouTubie. Po drugie, zawiera kilka linii melodycznych, do których można dodawać kwestie wymawiane przez dwóch chłopców, bohaterów wspomnianego filmu. Możemy zatem bawić się w didżeja, ale nie mamy możliwości nagrywania swoich mixów. Wersja Pro taką możliwość zaoferuje – update już niedługo.

Sami oceńcie, czy aplikacja jest warta świeczki. Niemniej jednak wersja free może stanowić całkiem miły rozweselacz na imprezy. W takiej formie go najbardziej polecam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)