ChatON - nowy komunikator Samsunga [wideo]

Samsung ChatOn
Samsung ChatOn
Paweł Żmuda

29.08.2011 18:00, aktual.: 29.08.2011 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przedstawiciele Samsunga poinformowali właśnie o planach wprowadzenia nowej usługi ChatON. Nowy, multiplatformowy komunikator będzie dostępny już od października będzie instalowany na wszystkich telefonach Samsunga z systemem Android i z bada. Jakie będą możliwości platformy ChatON?

Za pośrednictwem komunikatora ChatON będzie można przesyłać obrazy, notatki, tworzyć rozmowy grupowe czy nawet przesyłać treści wideo. Nie zabraknie oczywiście podstawowej, tekstowej komunikacji. Platforma ChatON już na starcie dostępna będzie w 62 językach w ponad 120 krajach świata.

Plany dominacji rynku komunikatorów nie ograniczają się jedynie do nowych smartfonów z Androidem i bada. Do Android Market trafi aplikacja dostępna do pobrania dla wszystkich użytkowników telefonów z Androidem. Komunikator będzie również dostosowany do systemu iOS i terminali BlackBerry. Dodatkowo, firma Samsung ma zamiar przedstawić również internetową wersję platformy z której będą mogli skorzystać posiadacze komputerów desktopowych.

Myślicie, że na rynku komunikatorów jest jeszcze miejsce dla kolejnego dużego gracza?

Źródło: engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)