Chcesz dużo seksu? Kup iPhone'a!

Chcesz dużo seksu? Kup iPhone'a!

Fot. na lic. CC, flickr.com/by nery.whynot
Fot. na lic. CC, flickr.com/by nery.whynot
Paweł Żmuda
11.08.2010 08:01, aktualizacja: 11.08.2010 10:01

Jeden z amerykańskich serwisów randkowych postanowił sprawdzić, jak preferencje telefoniczne mają się do ilości kontaktów seksualnych. Wyniki badania są dość interesujące - po raz kolejny okazało się, że posiadacze sprzętu marki Apple są jednymi z najbardziej jurnych osobników. Za nimi uplasowali się właściciele BlackBerry oraz Androidów. Popatrzmy na szczegółowe wyniki ankiety.

Właściciele serwisu OkCupid odczytali dane ze zdjęć uploadowanych na serwis. Następnie zebrano dane z portalowych testów, takich jak "The Dating Persona Test" czy "The Slut Test", w których użytkownicy zdradzali informacje dotyczące na przykład liczby partnerów seksualnych.

Niestety, pełen obraz badania może być nieco zniekształcony przez narzucone granice - przeanalizowano jedynie dane z profili osób do 30. roku życia. Mimo to warto przyjrzeć się rezultatom:

Obraz
Obraz

Okazuje się, że poszukując chętnej kobiety, najlepiej zainteresować się panią posiadającą iPhone'a. Statystycznie właścicielki smartfonów z Cupertino miały ponad 12 partnerów seksualnych w swoim życiu. Spodziewaliście się podobnych wyników?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)