Chcesz jechać do Cannes? Zostały dwa dni na zgłoszenie

Strona głównaChcesz jechać do Cannes? Zostały dwa dni na zgłoszenie
24.04.2011 11:00
Konkurs Orange - wyjazd do Cannes
Konkurs Orange - wyjazd do Cannes
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Jeszcze tylko do jutra mamy czas na wzięcie udziału w ciekawym konkursie sieci Orange. Jak zdradza operator na swoim profilu FB, nie trzeba być nawet jego klientem, żeby powalczyć o wyjazd do Cannes. Trzeba natomiast przekonująco pisać...

Festiwal filmowy w Cannes odbywa się na Lazurowym Wybrzeżu od 1946 roku i jest uznawany za najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu. Co roku zjeżdżają się tam prawdziwe sławy światowego kina - niektóre z nich zasiadają w jury, inne można spotkać podczas spontanicznych wywiadów i pozowania dla fotoreporterów.

Niepowtarzalny klimat wydarzenia

  • biletów lotniczych dla dwóch osób,
  • transportu z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko,
  • transportu do miasteczka festiwalowego,
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym),
  • bilet \na czerwony dywan\
  • wstęp na pokaz jednego z filmów festiwalowych,
  • wyżywienie,
  • dostęp do plaży w \la Plage Orange.

Nagroda nie obejmuje co prawda "kieszonkowego", jednak przy praktycznie darmowym wyjeździe do Cannes prawdziwy fan kina zapewne będzie w stanie zgromadzić wystarczającą kwotę samodzielnie. W końcu to tylko ułamek kosztów całego wyjazdu.

Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na tę wyprawę?

W zasadzie należy zrobić tylko dwie rzeczy - wymagają one lekkiego pióra i pomysłowości:

  • Po pierwsze, należy w kilku zdaniach przekonać komisję konkursową, że to właśnie nam należy się wyjazd do Cannes.
  • Po drugie, trzeba napisać recenzję filmu (minimum 1000 znaków), który polecilibyśmy czytelnikom portalu orange.pl.

Zadania nie są może skomplikowane, ale biorąc pod uwagę, że chętnych na pewno będzie mnóstwo - trzeba się do nich porządnie przyłożyć.

Zgłoszenia do konkursu

Zgłoszenie i swoje odpowiedzi, wraz z danymi teleadresowymi, powinny zostać przesłane na adres: konkursy@orange.pl Trzeba także zaznaczyć, z kim zamierzamy jechać - musi to być osoba pełnoletnia, której dane teleadresowe zwycięzca również musi podać.

Czas na nadesłanie swoich prac mamy do 26 kwietnia - a już 27 kwietnia komisja konkursowa ogłosi na stronie www.orange.pl nazwisko zwycięzcy konkursu.

A po powrocie...

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzca ma obowiązek przekazać operatorowi Orange tekstową relację z Festiwalu (minimum 800 znaków), a także co najmniej 15 autorskich, nie naruszających praw innych osób zdjęć z festiwalu w Cannes, które mogą zostać opublikowane na stronie www.orange.pl.

Regulamin stawia sprawę jasno:

"W przypadku braku dostarczenia zdjęć oraz materiału tekstowego w terminie 3 dni od powrotu z festiwalu Zwycięzca zobowiązuje się do zwrotu kosztów wycieczki będącej przedmiotem nagrody w Konkursie na rzecz Organizatora."

Pamiętajcie więc, żeby w razie wygranej w konkursie mieć przy sobie aparat fotograficzny - inaczej wycieczka może okazać się znacznie droższa, niż planowaliście.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)