Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry!

Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry!

Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry!
Zbigniew Kowal
01.07.2014 11:42, aktualizacja: 01.07.2014 13:42

W znakomitej większości gry publikowane w App Store skierowane są do pojedynczego gracza. Oczywiście coraz więcej tytułów może pochwalić się rozbudowanym trybem multiplayer, ale wymagają one do zabawy połączenia z Internetem. Dzisiaj chciałbym polecić Wam dwie prosty gry, które idealnie nadają się na krótkie partyjki z przyjaciółmi.

Czasami zdarza się tak, że nasz tablet musi zagospodarować czas więcej niż jednej osoby w tym samym momencie. Wizyta niespodziewanych gości w domu lub spotkanie z przyjaciółmi wymaga od nas elastyczności. Zamiast więc przeglądać filmiki na YouTube lub szperać na Facebooku, warto zaproponować im kawałek rozrywki.

Tak się miło składa, że dzisiaj można pobrać za darmo dwie gry autorstwa Otto-Ville Ojala. Ten mało znany w Polsce programista, stworzył całkiem przyjemne gry na iPada. Oczywiście obie propozycje należą do gier z kategorii „budżetowych”, ale nie zmienia to faktu że potrafią dostarczyć sporo frajdy.

Pierwszym tytułem na który warto zwrócić uwagę jest Tank of Tanks. W skrócie jest to bardzo prosty symulator pikselowych czołgów. Naszą maszyną sterujemy tylko za pomocą jednego palca. Czołg obraca się dookoła własnej osi i czeka na rozkaz do ataku. Oczywiście sterowanie jest nieco toporne i większość trafień jest dziełem przypadku. Zasady są jednak tak proste, że bez problemu zrozumie je dziadek lub mało rozgarnięty kumpel.

Druga propozycja to Tug the Table. Aplikacja jest programem uniwersalnym więc od biedy można zagrać również na iPhonie. Zdecydowanie jednak polecam bawić się w ten tytuł na iPadzie. Gra sprawdza nasz refleks. Dwie postacie przeciągają stół. Kto szybciej stuka w przycisk ten ma szansę na wygraną. Oczywiście należy to robić w momencie gdy nogi naszego ludzika są na ziemi. Zabawne animacje pozwalają nieźle się uśmiać podczas gry.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)