Chillingo wyda kolejną polską grę

Chillingo wyda kolejną polską grę

Chillingo wyda kolejną polską grę
Zbyszek Kowal
18.08.2012 06:33, aktualizacja: 18.08.2012 08:33

Firma iFun4all zawarła umowę wydawniczą z firmą Chillingo – wydawcą takich pozycji jak Angry Birds, Cute the Rope i wielu innych znanych tytułów. Wake up Buzii!, której dotyczy umowa, to gra logiczno-zręcznościowa. Twórcy obiecują, że obudzi każdego gracza!

Wake up Buzii od samego początku będzie tworzona pod skrzydłami jednego z największych wydawców gier na urządzenia mobilne, firmy Chillingo. Firmie spodobał się unikalny koncept gry, jak również pasja i doświadczenie krakowskiego developera. Zaangażowanie wydawcy już na etapie pomysłu dowodzi znacznego potencjału tego tytułu.

Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z takim partnerem jak Chillingo, nie tylko ze względu na to, że to jeden z największych wydawców na świecie, ale przede wszystkim partner, który rozumie potrzeby projektu i od początku wspiera go na każdym etapie. To bardzo zwiększa szanse projektu na rynku- mówi Marlena Kolankowska, prezes zarządu iFun4all.

Wake up Buzii to gra logiczno-zręcznościowa, która zapowiada się na jedną z najciekawszych gier mobilnych nadchodzących na platformę iOS i Android. Oprócz  pięknej, ręcznie rysowanej grafiki i nietypowego bohatera – wiecznego śpiocha, gracze poznają sekrety działania pajęczej sieci, z realistycznym modelem fizyki

Wake Up Buzii swoją premierę będzie miał pod koniec tego roku na platformy iOS i Android.

Źródło: iFun4All

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)