Chińczycy chcą czterech kart SIM w telefonach!

Chińczycy chcą czterech kart SIM w telefonach!02.11.2010 11:14
Chińczycy chcą czterech kart SIM w telefonach!
Paweł Żmuda

Chińska firma Spreadtrum Communications zaprezentowała właśnie nowy chip SC660L6, który umożliwi nam korzystanie nie z dwóch, trzech, lecz nawet czterech kart SIM w telefonie. Czy obsługa aż czterech numerów jednocześnie to już przesada, czy faktycznie szykuje nam się rewolucja w telefonicznym świecie?

Leo Li, prezes Spreadtrum Communications, powiedział:

Nasz układ Quad-SIM to efekt dalszej pracy nad innowacyjnymi technologiami. To nasza firma jest autorem pierwszych układów obsługujących dwie i trzy karty SIM jednocześnie. Chcemy, by nasze produkty były atrakcyjne dla potencjalnych użytkowników. Komórka z czterema kartami jednocześnie będzie idealna dla ludzi korzystających z usług różnych operatorów.

Ciężko wyobrazić sobie człowieka, który korzysta aż z czterech telefonów jednocześnie, jednak wychodzi na to, że takie osoby faktycznie istnieją. Szkoda tylko, że wśród największych producentów komórek jedynie kilku zdecydowało się na wprowadzenie komórek obsługujących dwie karty SIM do swoich ofert. Chcielibyście mieć komórkę z czterema kartami?

Źródło: intomobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)