Chińska podróbka Nokii N97 mini jest lepsza od oryginału...

n97 china
n97 china
Krzysztof Laber

16.05.2010 06:00, aktual.: 16.05.2010 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę wsparcie dla dodatkowych kart SIM. Oryginalna Nokia obsługuje jedną kartę SIM, zaś chiński klon trzy. Powtarzam: trzy!

Wygląd zewnętrzny może być mylący, więc proponuje dobrze się przyjrzeć N97 sprzedawanej na Allegro nim klikniecie "kup teraz". Różnice jakie widać gołym okiem na przednim panelu to dwie zielone słuchaweczki, zamiast jednej w oryginale, oraz brak logo Nokia nad wyświetlaczem.

Tylny panel jest również podobny do oryginalnego, brak tu logo Nokia, a materiał z jakiego jest wykonany jest nieco bardziej błyszczący. Po wyjęciu baterii nie powinno być jednak większych trudności z rozpoznaniem falsyfikatu. Trzy sloty na karty SIM wskażą nam, że mamy do czynienia z chińską myślą techniczną.

3xsim
3xsim

Specyfikacja fałszywej N97 jest owiana tajemnicą, jednak nie należy się spodziewać niczego oszałamiającego. Najpewniej specyfikacja będzie w dużej mierze zbliżona do tej jaką posiada chińska podróbka Nokii N8.

Tytułem zakończenia dodam tylko, że na Allegro już można kupić całkiem nieźle wykonane podróbki N97 mini, jednak żadna z nich nie zada takiego szyku jak opisana powyżej sztuka, do której można wsunąć trzy karty SIM.

Źródło: shanshaiji.cn

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)