Christmas HD – animowana tapeta dla Androida na święta [wideo]

Christmas HD – animowana tapeta dla Androida na święta [wideo]
Zbyszek Kowal

12.11.2011 18:05, aktual.: 12.11.2011 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie należę do osób, które fascynują się animowanymi tapetami na wyświetlaczu telefonu. Używam raczej klasycznych, prostych rozwiązań. Jednak na czas świąt zrobię wyjątek i zainstaluję Christmas HD. Dawno nie widziałem tak odjazdowego trójwymiarowego motywu.

Nie lubię zimy: jest zimno i brzydko za oknem. Uwielbiam za to Boże Narodzenie, więc mimo zbliżających się mrozów czekam na ten najpiękniejszy okres w roku. Warto więc już teraz zadbać o pozytywny nastrój i tak przystroić wyświetlacz telefonu:

To, co zobaczyliście na filmiku powyżej, to Christmas HD - wspaniała animowana tapeta dla telefonów z Androidem na podkładzie. Zachwyca głębią, kolorami oraz możliwością customizacji wyświetlanych elementów.

Można udekorować choinkę, ustawić pogodę za oknem, napisać liścik do Świętego Mikołaja lub postawić zdjęcie ukochanej osoby nad płonącym kominkiem. Jeżeli Wasze telefony obsługują funkcję live wallpapers, to śmiało możecie przeznaczyć nieco ponad 6 zł na tę świetną aplikację. Ja jestem oczarowany.

Źródło: androidpolice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)