Ciufcia [giveaway]

Ciufcia [giveaway]

Ciufcia [giveaway]
Zbyszek Kowal
16.01.2012 07:06, aktualizacja: 16.01.2012 08:06

Na dobry początek tygodnia mamy dla Was do rozdania kilka promo kodów na aplikację edukacyjną dla najmłodszych. Jeżeli w Waszych domach jest maluch gotowy pobawić się iPhone'em, to aplikacja Ciufcia będzie dobrym wyborem.

Podobnie jak to ma miejsce w przypadkach innych aplikacji dla dzieci, tak i tutaj są zestawy różnych zadań, które maluch może wykonać. Od zwykłego stukania paluszkiem w rysunkową postać i odsłuchiwania odpowiedniej melodii, aż po proste zadania polegające na dopasowaniu kształtów do siebie.

W App Store znajdziecie zarówno wersję HD dla iPada, jak i odsłonę dla iPhone’a. Bez względu na rodzaj aplikacje kosztują 1,59 euro. Warto przed zakupem zapoznać się również z darmową wersją lite.

GIVEAWAY

My do rozdania mamy 10 promo kodów na wersję dla iPhone’a. Jak zwykle prosimy Was o zostawienie pod wpisem komentarza o treści „Chcę Ciufcię”. Pierwsze 10 takich wpisów nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)