Co Apple zaprezentuje na wrześniowym Keynote?

Co Apple zaprezentuje na wrześniowym Keynote?
14.08.2009 06:00
Co Apple zaprezentuje na wrześniowym Keynote?
Paweł Cebula
Paweł Cebula

Wrzesień coraz bliżej, a więc zgodnie z tradycją, wkrótce powinien odbyć się keynote, w trakcie którego odbędą się różnego rodzaju prezentacje nowych wersji produktów, lub oprogramowania. Czego można spodziewać się po wrześniowym keynote i kiedy będzie on miał miejsce?

"Dobrze poinformowane" źródła, mówią, że impreza ta odbędzie się już 7 września, a więc za niecały miesiąc. Oczekiwania są dość duże. Zdecydowanie najbardziej prawdopodobne jest to, że zaprezentowane zostaną kolejne wersje odtwarzaczy - iPod touch (3-generacja) i iPod nano (5-generacja).

Jeżeli chodzi o software, to spodziewany jest iTunes 9 (wyjaśni się kilka kwestii m.in. obsługa Last.fm), iPhone OS 3.1, który będzie dotyczyć nie tylko iPhone'ów (wbrew temu pod jaką "obiegową" nazwą krąży w sieci), ale i iPodów touch. Zastanawiająca jest kwestia Snow Leoparda - jedni utrzymują, że premiera SL odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, ale w przypadku, gdy prezentacja miałaby odbyć się już 7 września, to być może Apple poczeka.

Do największych znaków zapytania należy to, kto poprowadzi tę imprezę - czy będzie to Phil Schiller, czy może już sam Steve Jobs? Gdyby to był ten drugi, to wiele osób oczekiwałoby czegoś naprawdę mocnego - jakiegoś „bonusa”... A mógłby nim być iTablet. Tutaj sytuacja jest jednak jeszcze bardziej abstrakcyjna.

Źródło: AllThingsD

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)