Co ciekawego zaproponowali dziś operatorzy?

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Ernst Vikne
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Ernst Vikne
Paweł Żmuda

16.08.2011 17:52, aktual.: 16.08.2011 19:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiodące na naszym rynku firmy telekomunikacyjne wciąż rozbudowują swoje oferty i wzbogacają pakiety usług. O czym ciekawym poinformowali dziś przedstawiciele Orange i jakie są plany PTC związane z pre-paidami w T-Mobile i marką Heyah? Jaką nowość dla użytkowników sprzętów Apple'a przygotował Euronet i co można wygrać w konkursie mBanku? O tym w dalszej części wpisu.

PTC dla klientów pre-paid

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by swruler9284
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by swruler9284

Od 16 sierpnia do 18 września wszyscy użytkownicy Heyah, Heyah Mix i pre paidów w T-Mobile - Tak Tak, Nowy Tak Tak Fon i Tak Tak Fon, będą mogli skorzystać z ciekawych ofert podwajających doładowania. W tym celu wystarczy wysłać SMS-a o treści "TAK" pod numer 80402 i dwukrotnie doładować swoje konto za minimum 20 złotych.

Doładowania muszą być wykonane w odstępie wynoszącymi maksimum 5 dni kalendarzowych. Dzięki promocji kwota drugiego doładowania zostanie podwojona - z jednym zastrzeżeniem - bonus nie może przekroczyć 150 złotych. Dodatkowe środki na koncie można wykorzystać na dowolne usługi.

Coś dla przezornych

Biuro prasowe Orange również miało dziś sporo roboty. Pomarańczowy operator poinformował o rozszerzeniu oferty programu Orange Care o trzy nowe usługi ubezpieczeniowe. Klienci będą mogli skorzystać z ubezpieczeń Pakiety Medyczne, Program Ewa oraz Bezpieczne Rachunki. Jakie są szczegóły dotyczące nowych ubezpieczeń w Orange?

W usłudze Pakiety Medyczne dostępnych jest 6 różnych abonamentów, w ramach których można korzystać z usług lekarzy 12 specjalności, a także świadczeń opiekuńczych i podstawowych badań diagnostycznych. Ceny pakietów zależą od liczby osób objętych ubezpieczeniem. Poniżej szczegółowa tabela przedstawiająca wszystkie wprowadzone opcje.

Orange
Orange

Program Ewa to - jak sama nazwa wskazuje - ubezpieczenie skierowane do przedstawicielek płci pięknej. Orange zdecydował się ubezpieczyć panie w wieku od 18 do 57 lat na wypadek śmierci lub zdiagnozowania którejś z typowo kobiecych chorób nowotworowych. Oferta przygotowana we współpracy z MetLife Amplico kosztuje 17 zł. Poniżej szczegóły ubezpieczenia.

Orange
Orange

Ostatnie z ubezpieczeń wprowadzonych przez Orange wydaje się najciekawszą opcją. Pakiet Bezpieczne Rachunki to zabezpieczenie opłacenia rachunku telefonicznego w wypadku utraty i niezdolności do pracy, trwałego inwalidztwa będącego następstwem wypadku lub wypadku komunikacyjnego, a także w razie śmierci. Ubezpieczenie w dwóch pakietach - Standard i Plus - dostępne jest dla użytkowników ofert postpaid i MIX-a. Poniżej szczegółowa oferta ubezpieczenia.

Coś dla urodzonych szczęściarzy

Samo czytanie o ubezpieczeniach w razie śmierci może wprawić w zły nastrój, więc teraz czas na nieco przyjemniejsze informacje. Przedstawiciele mBanku poinformowali właśnie o starcie nowego konkursu wykorzystującego kody QR Code.

W konkursie wygrać można jedną z 1000 nagród - w tym smartfony HTC Wildfire S i słuchawki Sennheiser PMX60. Zasady konkursu szczegółowo opisaliśmy już na łamach SIMblogu.

Jak trafić do bankomatu?

Na koniec interesująca informacja dla osób korzystających z bankomatów Euronet. Jedna z najpopularniejszych sieci bankomatów w naszym kraju zrobiła krok w stronę użytkowników smartfonów i tabletów firmy Apple.

Posiadacze sprzętów pracujących pod kontrolą iOS w wersji 4,2 lub wyższej mogą pobrać z App Store specjalnie przygotowaną, darmową aplikację, lokalizującą polskie bankomaty Euronetu.

Jedno małe pytanie: wolicie czytać o każdej informacji osobno, czy lepsze są wpisy podsumowujące kilka nowinek z polskiego rynku mobilnego?

Źródło: inf. prasowe

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)