Co nowego w iTunes 10.5?

Co nowego w iTunes 10.5?
Zbyszek Kowal

13.10.2011 05:38, aktual.: 13.10.2011 07:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W końcu nadszedł dzień, o którym mówił świętej pamięci Steve Jobs. Rozpoczyna się nowa era dla iPhone’a pracującego na systemie iOS 5. Zanim jednak nowy OS pojawi się na Waszych urządzeniach, najpierw musicie pobrać nowego iTunesa. Czym zostaliśmy uraczeni tym razem?

Poniżej oficjalna lista funkcji dostarczona przez Apple’a. W interfejsie nie zmieniło się zbyt wiele. Najważniejsze jednak, że dzięki wersji 10.5 można na urządzenia wgrać iOS 5.

  • iTunes w chmurze. iTunes teraz przechowuje zakupioną muzykę i programy TV w iCloud oraz pozwala udostępniać je na wszystkich Twoich urządzeniach. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, w dowolnej chwili i bez dodatkowych opłat.
  • Pobieranie automatyczne. Kupuj muzykę z dowolnego urządzenia lub komputera i pobieraj automatycznie do PC oraz urządzeń iOS.
  • Pobieranie poprzednich zakupów. Pobieraj ponownie bez dodatkowych kosztów wcześniej kupioną muzykę, programy TV, programy oraz książki. Poprzednie zakupy mogą nie być dostępne, jeśli nie będą już w ofercie iTunes Store.
  • Synchronizowanie z iPhone'em, iPadem lub iPodem touch z systemem iOS 5.
  • Synchronizowanie przez Wi-Fi. Automatycznie synchronizuj swojego iPhone'a, iPada lub iPoda touch z iTunes w dowolnej chwili, gdy tylko będą w tej samej sieci Wi-Fi.
  • Uwaga: iTunes 10.5 nie wymaga i nie zawiera już oprogramowania QuickTime.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem. Natomiast nowego iTunesa można pobrać bezpośrednio z witryny Apple’a.

Źródło: Apple

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)