Co przyniesie OS 3.1 dla iPhone'a?

Co przyniesie OS 3.1 dla iPhone'a?03.09.2009 16:00
iphone3g
iphone3g
Krystian Bezdzietny

Jak każdy świetnie pamięta, w czerwcu bieżącego roku miała miejsce 'wielka aktualizacja' oprogramowania dla iPhone'a z oprogramowania 2.2.1 do 3.0, wprowadzając przy tym do iPhone'a szereg nowych funkcji i usprawnień. Już od jakiegoś czasu krąży także oprogramowanie 3.1, ale niestety, tylko dla deweloperów. Co więc przyniesie 3.1?

Oczywiście lista nowości nie będzie długa. Głównie są to poprawki - większe bądź mniejsze. Serwis iPhoneFreakz postanowił spisać listę nowości, jakie zostaną zaprezentowane z oprogramowaniem 3.1. Prezentuje się ona następująco:

  • podczas edycji wideo na iPhonie 3GS, używany filmik nie będzie automatycznie nadpisywany po edycji - zostanie utworzony nowy;
  • iPhone będzie wibrował, jak uruchomimy tryb przesuwania/usuwania ikonek na pulpicie;
  • iPhone będzie się szybciej włączał - skróci się czas ekranu ładowania systemu;
  • Voice Controll będzie działało przez bluetooth;
  • nowe API da możliwość wykorzystywania w aplikacjach trzecich plików wideo;
  • modem zostanie zaktualizowany do 5.08.01;
  • szereg innych drobnych poprawek, usprawniających działanie iPhone'a.

Co prawda po drodze, między oprogramowaniem 3.0 a 3.1, pojawiła się malutka aktualizacja do oprogramowania 3.0.1, która eliminowała problem przejęcia kontroli nad urządzeniem za pomocą SMS. Zobaczymy, co przyniesie 3.1. Niemniej dla tych nowości wypisanych na górze, jakoś mi się nie spieszy do wgrywania wszystkiego od nowa i procedurowania się z jailbreak, a następnie czekanie na aktualizację ultrasn0w. Pożyjemy, zobaczymy.

źródło: iphonefreakz.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)