Co się wspiera? #1

Co się wspiera? #123.11.2013 11:32
Co się wspiera? #1
Źródło zdjęć: © Flickr.com
Krzysiek Rodziński

Mogłoby się wydawać, że technologie przyszłości planuje się tylko w tajnych biurach wielkich korporacji. Nic bardziej mylnego.

Od kiedy powstały serwisy wspierania społecznościowego każdy ma możliwość definiować przyszłość. Ten wpis rozpoczyna stały cykl na temat tego co się w crowdfundingu dzieje. Pamiętajcie, że prezentowane rzeczy, produkty, idee to wybór skrajnie subiektywny, więc wszelkie uwagi i dyskusje są mile widziane.

Na pierwszy rzut warto się przyjrzeć rzeczom, bez których nasze urządzenia się nie mają racji bytu – ładowarka. Wydawałoby się, że w tym temacie wszystko już wymyślono, ale gdzie tam. Wciąż pojawia się coś nowego.

Najpierw coś zabawnego: Toster do ładowania to… foaster!

Niestety urządzenie potrafi ładować tylko iPhone'y (5, 5S i 5C). Nie przygotuje nam przy okazji pożywnego śniadania. Jeśli jednak ktoś lubi nietuzinkowo wyglądające rzeczy to ten dock jest idealny. Do tego dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. [photo]411[/photo] Dobry na prezent?

Następne urządzenie jest odpowiedzią na pytanie:

Bezprzewodowe ładowanie dla iOS? Odpowiedzią może być: iQi

iQi for iPhone enables Wireless Charging - Fonesalesman

Firma o mile brzmiącej nazwie „Fonesalesman” doświadczenie w bezprzewodowym ładowaniu już zdobyła. Stworzyli moduły dla smartfonów Samsunga: Note 2, Note 3, S3 i S4. Teraz przyszedł czas na produkty Apple’a (iPhone: 5, 5S, 5C oraz iPod 5 generacji). To co wyróżnia prezentowane rozwiązanie to prostota użycia. [photo]413[/photo] [photo]412[/photo] Wystarczy podłączyć niewielkich wymiarów kartę by cieszyć się z łatwiejszym ładowaniem. Do prawidłowego działania modułu wymagana jest podstawka, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych.[photo]414[/photo]

Na koniec najciekawsza idea. thingCHARGER.

Pomysł jest niezwykle popularny. Do tej pory uzbierano już ponad 200 tyś. dolarów. Potrzebne było „jedynie” 25 tyś. dolarów. Jak zwykle sukces tkwi w prostocie. Do tego kampania jest bardzo profesjonalnie przygotowana. Zamiast rozpisywać się na temat tego rozwiązania wystarczy obejrzeć powyższy filmik i oglądnąć zdjęcia. Zachwycajcie się! [photo]416[/photo] [photo]417[/photo] [photo]418[/photo]

Pozostaje mieć nadzieję, że wersja na rynek europejski pojawi się bardzo szybko. [photo]415[/photo]

Za tydzień kolejna garść ciekawostek z crowdfundingu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Co się wspiera? #4
Co się wspiera? #4
Krzysiek Rodziński
Co się wspiera? #3
Co się wspiera? #3
Krzysiek Rodziński
Co się wspiera? #2
Co się wspiera? #2
Krzysiek Rodziński
Co się wspiera? #7
Co się wspiera? #7
Krzysiek Rodziński
Komentarze (0)