Co z Angry Birds Space dla Windows Phone'a?

Co z Angry Birds Space dla Windows Phone'a?24.03.2012 12:00
Co z Angry Birds Space dla Windows Phone'a?
Krystian Bezdzietny

Studio Rovio Mobile postanowiło o sobie ostatnio przypomnieć, wydając nowy tytuł Angry Birds Space. Gra wczoraj pojawiła się w Google Play oraz iTunes App Store. A jak wygląda sytuacja z ABS dla Windows Phone'a?

Na początku CEO studia Rovio Mobile Peter Vesterbacka wypowiedział się w interesującej nas kwestii następująco:

Nasza aplikacja jest numerem jeden w sklepie z aplikacjami dla Windows Phone'a. Jednak ciągłe wspieranie jej jest naprawdę wyczerpujące i trzeba aplikację przepisywać całkowicie na nowo.

Na podstawie tej wypowiedzi można by sądzić, że Rovio jest średnio zainteresowane tworzeniem Angry Birds Space dla Windows Phone'a. Jednak wczorajszego wieczora Reuters zdobył informacje przeczące wypowiedzi Vesterbacki. Wykonawca generalny Rovio Mobile - Mikael Hed - powiedział, że trwają prace nad udostępnieniem Angry Birds Space także dla Windows Phone'a. Dodał, że firma współpracuje intensywnie z Nokią, aby udostępnić swoje produkty dla platform fińskiego koncernu.

Wygląda na to, że jakieś tam prace nad ABS dla Windows Phone'a trwają, jednak nie ma co oczekiwać, że gra zostanie udostępniona dla platformy Microsoftu w najbliższym czasie.

Źródło: reuters

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)