Co z tym Gingerbreadem dla Nexusa One?

fot. AndroidAndMe
fot. AndroidAndMe
Krystian Bezdzietny

20.01.2011 15:32, aktual.: 20.01.2011 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google ewidentnie przestał się troszczyć o właścicieli Nexusów One. Obiecana miesiąc temu aktualizacja Android 2.3 wciąż się nie pojawiła. Jak wygląda sprawa z obiecanym Androidem Gingerbreadem dla Nexusa One?

Google milczy w tej sprawie. Wydanie kodu źródłowego Gingerbreada miało miejsce 17 grudnia. Wówczas mówiono, że rozpoczęcie aktualizacji wystartuje już niebawem. Najgorsze jest to, że to "niebawem" trwa już ponad miesiąc. Dla porównania: gdy posiadacze Nexusów One wyczekiwali aktualizacji do wersji 2.2, producent zaprezentował kod źródłowy oprogramowania i po sześciu dniach można było wyposażyć smartfona w Androida Froyo.

Google informował za pośrednictwem Twittera już w grudniu, że aktualizacja pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Fakt, wiele tych tygodni jeszcze nie minęło, ale ile można czekać? Światełkiem w tunelu jest wypowiedź redaktora ComputerWorld.

Pewna zaufana osoba z Google'a przekazała mu, że prace nad aktualizacją idą pomyślnie i Gingerbread dla Nexusów One powinien zostać udostępniony lada dzień. Ile tygodni przyjdzie czekać właścicielom NO na Pierniczka?

Źródło: AndroidGuys

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)