Coca-Cola opublikowała Crabs and Penguins w Google Play [wideo]

Coca-Cola opublikowała Crabs and Penguins w Google Play [wideo]

Coca-Cola opublikowała Crabs and Penguins w Google Play [wideo]
Zbyszek Kowal
24.07.2012 06:32, aktualizacja: 24.07.2012 08:32

Rynek gier reklamowych ciągle się zmienia. Producenci dużych i uznanych marek nie chcą już tylko prostych gierek z logosem swojej firmy. Teraz oczekują aplikacji na najwyższym światowym poziomie. Do takich produkcji z pewnością można zaliczyć Crabs and Penguins koncernu Coca-Cola!

Oczywiście producent popularnego napoju nie stworzył gry sam, to zadanie zostało zlecone firmie Ember Lab. Crabs and Penguins to kolorowa historia o krabach i pingwinach. Zarys fabuły możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Gracz wciela się w kraba, który musi dostarczyć piłkę pingwinom z bieguna północnego. Jest to gra platformowa. Krab może podskakiwać na piłce lub nurkować w oceanie. Wszystko po to, aby zdobywać monety lub inne przedmioty związane z Coca-Colą. Do przejścia czeka sześć plansz, najlepsze wyniki zapisywane są na globalnej tablicy.

Jak przystało na aplikacje reklamową, grę można pobrać za darmo z Google Play. Crabs and Penguins od ponad miesiąca dostępna jest również w sklepie Apple’a. Miłego grania!

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)