Color Me for Mac – kolorowanka dla dzieci

Color Me for Mac – kolorowanka dla dzieci
Zbyszek Kowal

06.08.2011 11:12, aktual.: 06.08.2011 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znakomita część populacji prędzej czy później ma dzieci. Takie to już prawo natury, że gatunek trzeba podtrzymywać. Warto zadbać o to, aby nasze dzieci rozwijały się prawidłowo. Kreatywne kolorowanie nawet na MacBooku może się do tego przyczynić. Drodzy rodzice, poznajcie Color Me dla Waszych makówek.

O Color Me pisaliśmy na łamach Applemanii bardzo dużo, dlatego nie będę po raz kolejny zagłębiał się w detale. Ciekawskich odsyłam do recenzji wersji na iPhone’a. Dzisiaj za to słów kilka na temat wersji na Mac OS X, która pojawiła się niedawno w Mac App Store.

Obraz

Wszystkie kolorowanki firmy SiD On powstają przy współpracy z psychologiem dziecięcym, który wspomaga ekipę programistów podczas tworzenia kolejnych programów. Prosty interfejs oraz intuicyjna obsługa do klucz do tego typu aplikacji. Color Me w wersji dla Mac spełnia te kryteria.

Na dole ekranu głównego znajduje się paleta barw z przezroczystą perełką. Przesuwając perełkę po palecie, wybiera się kolor. Potem wystarczy kliknąć w jakąś część obrazka – dajmy na to w brzuszek misia – aby pokolorować go na wybrany uprzednio kolor.

Obraz

Rysunków do pokolorowania jest naprawdę dużo, co w połączeniu z liczbą dostępnych kolorów daje dość spore możliwości wyrażania dziecięcej ekspresji. Stworzone przez maluchy arcydzieła można wydrukować z poziomu aplikacji, a później przykleić chociażby  na lodówkę.

Color Me for Mac można pobrać z Mac App Store w bardzo przystępnej cenie. Cena zakupu to zaledwie 1,59 euro. Jeżeli macie dzieciaki w domu, które coraz śmielej korzystają z Waszych komputerów (nie wspominając o tych, które mają własne maszyny), to Color Me jest dobrym wyborem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)