Color Me!!! [giveaway]

Color Me!!! [giveaway]18.10.2011 17:12
Color Me!!! [giveaway]
Zbyszek Kowal

Firma Sid On z okazji najnowszej aktualizacji swojego sztandarowego dzieła – aplikacji Color Me – postanowiła ufundować dla Was kilka promo kodów do rozdania. Jeżeli macie dzieciaki w rodzinie, to jest to wymarzony prezent na długie jesienne wieczory.

O Color Me pisaliśmy na łamach Applemanii bardzo dużo, dlatego nie będę po raz kolejny zagłębiał się w detale. Zainteresowanych szerszymi informacjami o aplikacji odsyłam do naszej recenzji. Jest to z pewnością jedna z najlepszych kolorowanek na rynku, którą właśnie zaktualizowano o paczkę nowych obrazków – w tym motywy na Halloween.

Warto dodać, że wszystkie kolorowanki firmy SiD On powstają przy współpracy z psychologiem dziecięcym, który wspomaga ekipę programistów podczas tworzenia kolejnych aplikacji. Prosty interfejs oraz intuicyjna obsługa to klucz do tego typu gier. Program można pobrać z App Store w cenie 0,79 euro.

GIVEAWAY

Kody nie mogą się zmarnować, zatem z wielką przyjemnością przekażemy je Wam. Jak zwykle nagradzamy najwierniejszych Czytelników, którzy jako pierwsi zostawią komentarz pod wpisem. Dla dziewięciu osób, które napiszą „Chcę Color Me”, przewidzieliśmy po jednym kodzie!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)