Color Me [giveaway]

Color Me [giveaway]

Color Me [giveaway]
Zbyszek Kowal
31.12.2011 13:15, aktualizacja: 31.12.2011 14:15

Dzisiaj mamy ostatni dzień 2011 roku. Większość z Was zapewne wybiera się na bale sylwestrowe lub przyjemne domówki. Nie zapominajcie jednak o najmłodszych. Zabierając pociechę ze sobą na imprezę, warto dać jej coś, czym mogłaby się zająć. Oczywiście przychodzimy z pomocą i rozdajemy kody po raz ostatni w tym roku!

O Color Me pisaliśmy na łamach Applemanii bardzo dużo, dlatego nie będę po raz kolejny zagłębiał się w detale. Zainteresowanych szerszymi informacjami o aplikacji odsyłam do naszej recenzji. Jest to z pewnością jedna z najlepszych kolorowanek na rynku.

Warto dodać, że wszystkie kolorowanki firmy SiD On powstają przy współpracy z psychologiem dziecięcym, który wspomaga ekipę programistów podczas tworzenia kolejnych aplikacji. Prosty interfejs oraz intuicyjna obsługa to klucz do tego typu gier. Program można pobrać z App Store w cenie 0,79 euro.

GIVEAWAY

Jeżeli potrzebujecie na szybko programu dla Waszych pociech, to pod wpisem zostawcie komentarz o treści „Chcę Color Me”. Pierwsze sześć osób nagrodzimy po jednym kodzie. Promo kody wysłane będą jeszcze dziś!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Tweens [giveaway]
Tweens [giveaway]
Zbyszek Kowal
iTest: Color Me
iTest: Color Me
Zbigniew Kowal
Komentarze (0)