Contact Whisper - rodzima aplikacja w App Store dla lubiących dzwonić

Contact Whisper - rodzima aplikacja w App Store dla lubiących dzwonić
Zbyszek Kowal

23.08.2011 18:07, aktual.: 23.08.2011 20:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji dotarła kolejna prośba od rodzimego producenta aplikacji na iPhone’a. Tym razem chcemy pokazać Wam Contact Whisper, aplikację, która pozwala notować szczegółowe informacje dotyczące kontaktów oraz ich wyświetlanie na ekranie iPhone’a w trakcie przychodzącego połączenia.

Aplikacja wydaje się bardzo ciekawym kawałkiem kodu. Poniżej oficjalny opis, jaki otrzymaliśmy od RAW Studio:

Nazwana została Contact Whisper, ponieważ w subtelny sposób „szepcze” (ang. whisper) ważne dla Ciebie informacje o osobie, która właśnie do Ciebie dzwoni. Aplikacja wykorzystuje wbudowane do telefonu zdjęcia profilowe kontaktu (używane lub nie - do wyboru), tworzy obrazek ze wprowadzonymi przez Ciebie informacjami i wyświetla go na ekranie telefonu w czasie przychodzącego połączenia. Ten prosty i użyteczny sposób pozwala na to, że Contact Wisper nie musi być ciągle włączony w tle. Włączasz go tylko wtedy, gdy edytujesz informacje. Stworzona została głównie dla biznesu, aby poprawić standardy odbierania telefonów w Twojej firmie.

Contact Whisper można pobrać z App Store zupełnie za darmo aby wyświetlić informacje o nazwie biznesu ( company name ) w którym zatrudniona jest dzwoniąca do nas osoba. Pełna wersja, która wyświetla wszysktie informacje dostępna jest przez in app purchase w cenie 2.49euro. Z pewnością Wasze opinie i komentarze będą pomocne przy pracy nad aktualizacją aplikacji. Swoje uwagi możecie zostawić w komentarzu pod wpisem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)