CurtainCall ? zablokuj się wygodnie

CurtainCall ? zablokuj się wygodnie

CurtainCall - blokowanie ekranu, Windows Mobile, wyświetlacz.
CurtainCall - blokowanie ekranu, Windows Mobile, wyświetlacz.
Paweł Wolniewicz
23.11.2009 10:01, aktualizacja: 23.11.2009 11:01

Instalowanie programów służących tylko do blokowania ekranu może wydawać się zbyteczne. Tylko dlaczego w takim razie w Internecie znaleźć można spory zestaw tego typu aplikacji? Niektóre z nich oferują całkiem pokaźną paletę funkcji ? tak jak działające w systemie Windows Mobile narzędzie CurtainCall.

Program dostępny jest za darmo. Można go pobrać ze stron forum XDA Developers. Aplikacja wymaga obecności pakietu .NET Framework 3.5 i działa w systemie Windows Mobile 6.x.

CurtainCall blokuje ekran i zamieszcza na nim szereg informacji przydatnych dla użytkownika telefonu, między innymi:

  • nadchodzące połączenia,
  • stan baterii,
  • najbliższe spotkania i zadania,
  • zegar,
  • ustawienia głośności.

Zawartość ekranu zależna jest oczywiście od osobistych preferencji posiadacza telefonu. Mimo że program znajduje się na razie w fazie beta, to jego lista możliwości już teraz imponuje.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu należy zapoznać się ze sposobem odblokowywania telefonu oraz odbieraniem nadchodzących połączeń, opisanym na stronie domowej. Obie czynności wymagają wykonania odpowiednich gestów na dotykowym ekranie telefonu. Dodatkowo program posiada funkcje pozwalające na odblokowanie ekranu w momencie wysunięcia klawiatury, rozpoczęcia ładowania lub podłączenia komórki do komputera.

Źródło i zrzutki: XDA Developers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)