Cut the Rope 2 już w produkcji!

Cut the Rope 2 już w produkcji!
Zbyszek Kowal

02.08.2011 17:10, aktual.: 02.08.2011 19:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta wieść pojawiła się niczym grom z jasnego nieba. Chillingo razem z ZeptoLab pracuje nad kolejną częścią wielkiego hitu z App Store pod tytułem Cut the Rope. Informacja „przypadkowo” została podana do wiadomości publicznej przez szanowany serwis IGN.

Wszystko zaczęło się od wiadomości opublikowanej przez brytyjskich serwis, która ujawniała kilka promo artów oraz ikonkę z nadchodzącej produkcji. Dzień później rewelacja stała się potwierdzonym faktem. Już niedługo naprawdę zagramy w Cut the Rope 2!

Jak to zwykle w przypadku tak wczesnych informacji bywa, nie wiadomo nic na temat rozgrywki oraz premiery gry. Jedyne, co udało się dostrzec, to to, że OmNom w końcu wydostanie się z pudełka być może przy pomocy zagadkowego profesora.

Dwa sznureczki w ikonce zdecydowanie sugerują sequel, który będzie nową i samodzielną grą w sklepie Apple’a. Premiera odbędzie się „soon”, co równie dobrze możne oznaczać najbliższe Boże Narodzenie. Oczywiście damy Wam znać, jak tylko coś więcej „przypadkowo” wypłynie na temat tej gry.

Źródło: IGN

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)