Cut the Rope: Experiments pojawi się na Androidzie [wideo]

Cut the Rope: Experiments pojawi się na Androidzie [wideo]

Cut the Rope: Experiments pojawi się na Androidzie [wideo]
Zbyszek Kowal
13.08.2011 07:36, aktualizacja: 13.08.2011 09:36

Nie tak dawno w sklepie Apple’a pojawiła się druga cześć hitu firmy ZeptoLab. Już w dniu premiery użytkownicy Androidów pytali czy również będą mogli zagrać w Cut the Rope: Experiments na swoich urządzeniach. Producent w końcu potwierdził pracę nad edycją dla Androida.

Można było spodziewać się, że podobnie jak w przypadku części pierwszej, tak i przy okazji drugiej odsłony Cut the Rope gra pojawi się w Android Markecie. Do tej pory jednak, nikt oficjalnie z ZeptoLab nie potwierdził prac nad taką wersją.

Potwierdzenie pojawiło się dopiero w wywiadzie udzielonym dziennikarzom IGN’u, którzy zapytali wprost o edycję na Androida. Chociaż nie padła żadna konkretna data wydania gry w sklepie Google’a, to teraz z 100 procentową pewnością możemy potwierdzić pojawienie się wersji na Androida.

W Experiments gameplay ulega lekkim zmianom, ale główna idea nadal pozostaje ta sama, musimy nakarmić Om Noma cukiereczkami. Tym razem jednak za sprawą szalonego profesorka będziemy musieli skorzystać z kilku ciekawych gadżetów, które jeszcze bardziej przetestują naszą wyobraźnię.

Warto przypomnieć, że użytkownicy telefonów i tabletów z iOS na pokładzie mogą grę od jakiegoś czasu kupić w App Store w cenie 0,79 euro. Całkiem możliwe że wersja na Androida będzie dostępna za darmo w pakiecie z reklamami.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)