Cut The Rope: Holiday Gift w App Store

Strona głównaCut The Rope: Holiday Gift w App Store
11.12.2010 08:52
Cut The Rope: Holiday Gift
Cut The Rope: Holiday Gift
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

W sklepie Apple?a pojawiła się już świąteczna edycja Cut The Rope zatytułowana Holiday Gift. Nie jest to jednak aktualizacja do poprzedniej części gry, a samodzielny produkt. Zanim jednak stukniecie ze złości pięścią w stół, spieszymy donieść, że nowa aplikacja jest darmowa!

Nic nie uspokaja lepiej niż świąteczne prezenty, prawda? W szczególności jeśli są to bardzo dobre gry na Wasze iPhony, iPady oraz iPody Touch. W ramach podziękowań za wspaniałą sprzedaż w roku 2010 firma ZeptoLab nagrodziła fanów On Nom?a 24 planszami w iście zimowej scenerii.

Nakarmienie cukierkami zielonego stworka stało się teraz wymagającym zadaniem, szczególnie że przy rozpracowywaniu plansz trzeba korzystać ze specjalnych świątecznych skarpet, jakie zwykle wiszą nad kominkiem.

Warto również dodać, że oprócz nowych plansz oraz świątecznej oprawy audiowizualnej pojawi się również niespodzianka. Wszystko, co musicie zrobić, to potrząsnąć telefonem na głównym ekranie z menu gry. Co się wydarzy? Tego dowiecie się już sami, pobierając grę za darmo z App Store!

Źródło: AppAdvice

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)