CyanogenMod 7.2 RC1 dostępny dla prawie 70 smartfonów

CyanogenMod 7.2 RC1 dostępny dla prawie 70 smartfonów
19.03.2012 11:39
CyanogenMod 7.2 RC1 dostępny dla prawie 70 smartfonów
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Choć trwają intensywne prace nad CyanogenModem 9 bazującym na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich, to deweloperzy nie zapominają też o użytkownikach wyczekujących finalnej wersji CM 7.2. Wczoraj na oficjalnym blogu projektu CyanogenMod pojawiło się radosne obwieszczenie, że CyanogenMod w wersji 7.2 osiągnął status RC i jest dostępny dla 69 smartfonów.

CyanogenMod 7.2 bazuje wciąż na poczciwym Androidzie 2.3.7 Gingerbread. Wersja RC oznacza, że tylko jeden krok pozostał do wydania CM 7.2 w wersji finalnej. Kompletna lista nowości CM 7.2 RC dostępna jest pod tym adresem. Jak piszą deweloperzy:

Jak zwykle możecie raportować błędy z tych wersji: gdyby okazało się, że coś na Waszym urządzeniu z CM7.2-RC1 nie działa (zakładając, że ROM pobrany jest z naszych źródeł - prosimy nie raportować błędów z ROM-ów, które zostały zainstalowane za pomocą innych źródeł) prosimy o raportowanie na stronie http://code.google.com/p/cyanogenmod/issues/, abyśmy mogli te błędy naprawić w finalnej wersji 7.2.

Swoją drogą, jak wspomniałem na początku, trwają pracę nad CyanogenModem 9, którego szczątkowe wersje już teraz są dostępne dla takich smartfonów jak Galaxy Nexus, Nexus S czy nawet Galaxy S II. Więcej informacji na ten temat można uzyskać bezpośrednio na forum XDA Developers.

Źródło: androidcentral

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)