Cydia pod iOS 4.2 gotowa!

Strona głównaCydia pod iOS 4.2 gotowa!
11.11.2010 16:27
cydia
cydia
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Wszyscy, którzy podjęli się zainstalowania i odblokowania iOS 4.2 GM na swoich urządzeniach, zauważyli, że Cydia niekoniecznie działa tak, jak powinna. Każdy z użytkowników doświadczał różnych błędów - jednym program w ogóle się włączał, drugim zacinał, a trzecim płatał jeszcze inne figle. Jednak koniec z tym, ponieważ Cydia pod iOS 4.2 jest już niemal gotowa!

O problemie z Cydią na wspomnianej wersji oprogramowania iPhone'a pisaliśmy na początku listopada. Jeden z hackerów DevTeamu objaśnił, że na razie mają związane ręce, ponieważ jeden z deweloperów musi naprawić kilka istotnych rzeczy.

Bez tego poprawna Cydia pod iOS 4.2 nie zostanie udostępniona. Jednak w końcu doczekaliśmy się. Chpwn, do którego należała działka w robotach nad Cydią, poinformował za pośrednictwem swojego Twittera że obecnie wszystko jest już "w pozycji gotowości".

Wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalną aktualizację aplikacji. Warto wspomnieć, że nowa Cydia to nie tylko zgodność z najnowszym oprogramowaniem, ale przede wszystkim nowe funkcje oraz odświeżony interfejs.

Źródło: Redmond Pie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Cydia już działa!
Cydia już działa!
Krystian Bezdzietny
Cydia przez USB
Cydia przez USB
Krystian Bezdzietny
Cydia przez WWW
Cydia przez WWW
Krystian Bezdzietny
Komentarze (0)