Czasomierz w aplikacjach Androida

Czasomierz w aplikacjach Androida
Krystian Bezdzietny

11.02.2012 09:25, aktual.: 11.02.2012 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Android Markecie dostępna jest aplikacja, dzięki której bardziej produktywnie będziesz zarządzać swoim czasem. App Timer umożliwia przypięcie do okna dowolnej aplikacji małego stopera, który będzie odliczał czas spędzony przy danej aplikacji.

Wystarczy uruchomić App Timera, wybrać aplikację (lub kilka aplikacji), do okna której będzie przypięty czasomierz, następnie określić czas i zapisać zmiany. Po tej czynności należy uruchomić pozycję z czasomierzem, i w dolnym prawym rogu będzie wyświetlany drobny, acz rzucający się w oczy komunikat, na którym będzie wyraźnie zaznaczone jak długo już korzystasz z danej aplikacji.

App Timer jest idealnym narzędziem dla użytkowników ze średnio silną wolą. Jeżeli ktoś ma tendencje to grania godzinami, czy spędzania pół dnia przed innymi aplikacjami, to koniecznie powinien się w tę pozycję zaopatrzyć. Gdy czasomierz jest włączony, to po upłynięciu wyznaczonego czasu nic się nie stanie - aplikacja nie zostanie automatycznie wyłączona. Wyświetlany czas ma służyć wyłącznie informowaniu użytkownika.

Aplikacja dostępna jest w Markecie w dwóch wersjach: bezpłatnej, wyświetlającej reklamy, oraz płatnej - bez reklam -  której cena wynosi około dolara.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także