Czekasz na Diablo Immortal? To jeszcze sobie poczekasz

Czekasz na Diablo Immortal? To jeszcze sobie poczekasz

Czekasz na Diablo Immortal? To jeszcze sobie poczekasz
Miron Nurski
04.08.2021 14:41, aktualizacja: 04.08.2021 16:41

Blizzard przesuwa premierę swojego długo oczekiwanego tytułu przynajmniej o kilka miesięcy.

Mobilne Diablo zostało zapowiedziane w listopadzie 2018, początkowo bez daty premiery. Dopiero w maju 2021 twórcy ogłosili, że gra ma wylądować w Sklepie Play i App Storze jeszcze przed końcem tegoż roku. Choć mamy dopiero początek sierpnia, Blizzard przestał się łudzić, że uda mu się dotrzymać zaplanowanego terminu.

Premiera Diablo Immortal przesunięta na 2022 rok

"Nowe okienko wydawnicze, w które celujemy, to pierwsza połowa 2022 roku" - ogłosił Blizzard na swojej stronie. Powodem poślizgu mają być opinie graczy zebrane podczas alfa-testów.

Diablo Immortal ma wymagać m.in. naniesienia usprawnień w trybach dla jednego i wielu graczy, dopracowania progresji postaci oraz dodania wsparcia dla kontrolerów.

Choć finalny produkt nie trafi do graczy w ciągu najbliższych miesięcy, twórcy obiecują, że jeszcze w tym roku ruszą kolejne ograniczone testy. Mają one już obejmować zapowiadane ulepszenia.

W chwili ogłoszenia, Diablo Immortal spotkało się z olbrzymią falą krytyki ze strony graczy, którzy od 2012 roku czekają na nową odsłonę na pecety i konsole. Podczas alfa-testów gra zebrała jednak bardzo pozytywne opinie.

Diablo Immortal – zwiastun rozgrywki (napisy PL)

W oczekiwaniu na Diablo Immortal możecie zapoznać się z wrażeniami kolegów z zaprzyjaźnionej Polygamii, którzy mieli już okazję zagrać w wersję rozwojową.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)