Cztery nowe gry Gameloftu na silniku Unreal Engine 3

Strona głównaCztery nowe gry Gameloftu na silniku Unreal Engine 3
01.03.2011 06:02
Cztery nowe gry Gameloftu na silniku Unreal Engine 3
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Co powstanie z połączenia największej firmy wydawniczej z najlepszym silnikiem graficznym dla gier mobile? Odpowiedź jest bardzo prosta. Znajdziecie ją w rozwinięciu naszego wpisu. Będzie się działo!

Zapewne wielu z Was zastanawiało się, w jakim kierunku podąży Gameloft w swojej polityce wydawniczej. Czy dalej będzie odświeżał sprawdzone już silniki do gier, czy stworzy coś zupełnie nowego? Okazuje się, że pojawiło się trzecie rozwiązanie.

Francuski gigant branży mobile poinformował świat elektronicznej rozrywki o podpisaniu umowy z Epic Games. Na mocy tego porozumienia Gameloft stworzy cztery gry oparte na silniku Unreal Engine 3. W końcu nie będziemy musieli oglądać tych samych wysłużonych już rozwiązań w kolejnych grach tej firmy.

Wspomniany silnik przydał się już przy produkcji takich tytułów, jak Infinity Blade oraz Dungeon Defenders: First Wave. Zgodnie z zapowiedzią nowe gry Gameloftu oparte na tej samej technologii pojawią się jeszcze w tym roku! Możemy spodziewać się dwóch gier w 2011 r. oraz kolejnych dwóch w 2012 r..

Gry oparte na Unreal Engine 3 pojawią się na kilku platformach. Poczynając od App Store’a, poprzez Android Market, a skończywszy na PlayStation Network. Jak znam Gameloft, to z pewnością jedną z czterech gier będzie kolejny FPS. Może N.O.V.A 3? Czy macie swoje typy lub życzenia?

Źródło: PocketGamer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)