Czy LG Star to Optimus 2X?

Czy LG Star to Optimus 2X?

LG Optimus 2X
LG Optimus 2X
Tomasz Hamryszak
14.12.2010 10:39, aktualizacja: 14.12.2010 11:39

Wyposażony w dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2 tajemniczy smartfon LG, o którym plotki krążą od dłuższego czasu, nosił dotychczas nazwę Star. Na ostatniej prezentacji LG Optimus Mach LU3000 została ujawniona nazwa nowego smartfona. Czy chodzi właśnie o LG Star?

Podczas prezentacji Optimus Mach LU3000 koreański producent przypadkowo ujawnił nazwę Optimus 2X, a w Sieci bez trudu można odnaleźć nagrania podobnie zatytułowane. Na dwóch filmach zamieszczonych w serwisie YouTube widzimy model identyczny do tego prezentowanego przez nas już jakiś czas temu.

Nie zgadza się jedynie nazwa kodowa dwurdzeniowego smartfona. Obecnie jest on oznaczony symbolem SU660, zaś LG Star określaliśmy jako P990. Według niektórych źródeł model SU660 może okazać się koreańskim odpowiednikiem LG Star - stąd te sprzeczności.

Na potwierdzone informacje będziemy musieli poczekać do oficjalnej prezentacji tego bardzo ciekawego smartfona. Na razie musimy zadowolić się dwoma nowymi nagraniami z LG Optimus 2X w roli głównej:

Źródło: engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)