Czy tak będzie wyglądać Android 5.0 na Xperii Z4? Wyciekły zrzuty ekranu

Czy tak będzie wyglądać Android 5.0 na Xperii Z4? Wyciekły zrzuty ekranu

Lillopop i Xperia Z3
Lillopop i Xperia Z3
Kamil Zawiślak
23.02.2015 16:56, aktualizacja: 23.02.2015 19:45

O tym, że Xperii Z4, podobnie jak LG G4, nie zobaczymy na targach w Barcelonie, wie już chyba każdy. Mimo to Japończycy pracują nad nowym flagowcem, czego dowodem mogą być screeny ustawień, dialera czy aplikacji Zegar, które prawdopodobnie pochodzą właśnie z Xperii Z4.

Poniższe zrzuty ekranowe dają pogląd na to, jaką formę może przybrać lizak na przyszłych Xperiach. Wiele wskazuje na to, że screeny mogły zostać zrobione na Xperii Z4, ponieważ w ustawieniach jest wzmianka o układzie Snapdragon MSN8994, czyli Snapdragonie 810. Możemy założyć, że na nim właśnie będzie oparty nadchodzący flagowiec Sony.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Z wyciekłych zrzutów można jeszcze wyczytać, że telefon obsługuje funkcję Dual SIM. Możliwe więc, że Xperia Z4, podobnie jak Z3, również będzie serwowana w wariancie na jedną i dwie karty SIM.

Z kolei patrząc na dialer mam wrażenie, że nakładka jest jeszcze w bardzo(?) wczesnej formie. Nie wierzę, że finalnie tak ma wyglądać ekran wybierania numerów. Gdzie podziały się zakładki spod belki powiadomień i dlaczego obok przycisku połącz nic nie ma? Wygląda to na razie mizernie.

Xperia Z4 swoją drogą, ale gdybym był właścicielem modelu obecnego flagowca czułbym się zawiedziony, że konkurencja w postaci S5, One M8 czy G3 dostała już lizaka, a Z3 jeszcze nie...

Źródło: XperiaBlog via PhoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)